Perex

Tou nejsnazší a pravděpodobně i nejrychlejší cestou pro nákup bitcoinů a dalších kryptoměn je kryptoměnová směnárna Coinbase. 

Pro registraci na Coinbase stačí kliknout na políčko „sing up“, které najdete v pravé horní části, a vyplnit všechny potřebné údaje jako je váš kontaktní email nebo heslo. Vše potvrdíte kliknutím na tlačítko pod registrací, načež vám Coinbase odešle potvrzovací email. V emailu najdete odkaz, na který kliknete, čímž svou registraci posvětíte.

Pro nákup kryptoměn se na Coinbase nejprve musíte přihlásit skrze svůj email a heslo. Následně kliknete na možnost „trade“, načež budete vyzváni k přidání platební metody, skrze kterou chcete kryptoměny nakoupit. K dispozici je kreditní karta a bankovní převod. Platba skrze kreditní kartu je rychlejší, ale dražší a naopak. 

Jakmile vložíte platební metodu a částku, kterou chcete na Coinbase poslat, stačí vše potvrdit tlačítkem pod formulářem. Při nákupu platební kartou budou peníze okamžitě připsány na váš účet, při platbě bankovním převodem se vám po vyplnění údajů ukáže identifikační kód, který je třeba uvést při převodu.

Až se peníze objeví na vašem účtu, opět stačí kliknout na tlačítko „trade“. Nyní se vám už neukážou možnosti platby, ale pokročilé políčko, kde vyplníte jakou kryptoměnu chcete koupit a v jakém množství. Vše opět potvrdíte tlačítkem v dolní části formuláře. 

coinbase navod

GIF návod

Jak poslat bitcoin do vaší sázkovky?

Abyste kryptoměny mohli převést do vaší sázkové kanceláře, nejprve se do ní musíte přihlásit. Následně přejdete do záložky „cashier“, „deposit“ nebo „payment“, kde vyberete možnost vložit skrze bitcoiny či další kryptoměny (označeno oranžovou ikonkou bitcoinů). Po zadání této možnosti vám systém vygeneruje unikátní bitcoinovou adresu, kterou si zkopírujete. 

Dále přejdete do Coinbase, v horní liště kliknete na možnost „Accounts“ kde najdete všechny své kryptoměny a peníze. Zde stačí vybrat odpovídající kryptoměnu a pod ní kliknout na možnost „Send“. Následně na vás vyskočí příslušný formulář, kam vložíte množství odesílané kryptoměny a kód, který jste si zkopírovali ze sázkové kanceláře. Vše potvrdíte tlačítkem na konci formuláře. Maximálně pár minut poté by peníze měly být ve vaší sázkovce. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com