Jak obejít blokaci stránek (sázkových kanceláří)?

Sázení v zahraničních sázkovkách není našimi zákony zakázáno, internetoví provideři však ze zákona musí blokovat stránky zahraničních sázkovek (které se dostanou na black list Ministerstva financí). Blokované stránky poznáte tak, že se vám vůbec nenačtou, případně budete na blokaci upozorněni hláškou, jako je: „Tato stránka byla zablokována internetovým providerem, protože porušuje zákony ČR“. Pokud se vám něco takového stane (bohužel dřív nebo později se dá očekávat blokace všech zahraničních sázkovek), nezoufejte! Existuje jednoduchý způsob, jak se s tím vypořádat a sázet dál. Říká se mu VPN.

VPN (virtuální privátní síť – virtual private network) je prostředek k propojení několika počítačů prostřednictvím počítačové sítě. V praxi to vypadá tak, že se se svým počítačem připojíte do veřejné sítě a z ní potom k požadované stránce již s jinou IP adresou. Nejste tak blokováni jak vaším internetovým providerem, který blokuje pouze připojení přímo na stránky dané sázkovky (nikoliv poskytovatele VPN), tak ani samotnou sázkovkou (pokud by se tak stalo).

Společně s tím, jak se na internetu reguluje stále více věcí, VPN služby prožívají obrovský rozmach. Najdete je v podstatě na každém kroku, přičemž je provozuje i spousta důvěryhodných společností. Svoji VPN má například Opera a to přímo v nabídce svého prohlížeče.

Návod jak nainstalovat VPN

Stáhnete si prohlížeč Opera na oficiálních stránkách. Stažený soubor najdete v počítači (nejspíš se nachází ve složce Stažené soubory), případně ho spustíte kliknutím přímo v liště stahování.

Jakmile na vás vyskočí okno s instalací, potvrdíte tlačítkem Aktualizovat. Okamžitě poté začne extrahování souborů. Po extrahování/instalaci vám na vás okamžitě „vyskočí“ prohlížeč Opera.

VPN v prohlížeči Opera spustíte kliknutím na symbol Opera (červené O) v pravém horním rohu prohlížeče.

Pokračujete kliknutím na tlačítko „Nové soukromé okno“.

Pro zapnutí VPN kliknete na symbol VPN, který najdete na začátku řádku pro vkládání adresy, a pokračujete kliknutím na posuvné tlačítko „VYP“.

Nakonec můžete regulovat oblast připojení. Většinou si vystačíte s přednastavenou polohou, ale může se vám hodit také přepnout na lokaci „Asie“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com