Jaký je rozdíl mezi českými a zahraničními sázkovkami?

Rozdíl mezi českými a zahraničními sázkovými kancelářemi nemusí být žádný, ale může být také zcela zásadní. Záleží pouze na tom, jaké sázkové kanceláře porovnáváme.

Rozdíl mezi českými sázkovkami a běžnými zahraničními sázkovkami

Jestliže zabloudíme ke zcela běžným zahraničním sázkovkám, největší rozdíl najdeme v nabízených bonusech. Spousta zahraničních podniků totiž nabízí bonusy, které jsou pro sázkové kanceláře v Čechách naprosto nevídané. Tak například sázkovka 5dimes nabízí bonus ke každému dalšímu vkladu v bitcoinech. A není sama.

Dalším rozdílem může být paleta nabízených sázkových příležitostí a celkový vzhled/koncept. Zahraniční sázkovky, které se zaměřují na americké sázkaře (v USA je sázení ve většině zemí úplně zakázáno), nabízejí větší množství tzv. „amerických“ sportů. Běžná bývá široká nabídka sázek na americký fotbal, basketbal nebo baseball.

Této nabídce pak bývá podřízený i vzhled, nebo chcete-li koncept. Sázkovky ke každému sportovnímu odvětví nabízejí skromnější kurzovou nabídku, ve fotbalu si kupříkladu budete moci vsadit pouze na výhru / remízu / prohru plus na under / over na předem danou hranici (například 3 nebo 3,5). Tyto hranice bookmaker vytyčí tak, aby se hodnota kurzů pohybovala kolem 2,0. Občas se navíc stává, že sázkovka zobrazuje tzv. americké kurzy (ve formátu +100 atd.), nicméně každá z těchto sázkovek vám nabídne možnost zobrazovat kurzy decimální (ve formátu 1,55 atd.). Doporučuji je změnit.

Rozdíl mezi českými sázkovkami a TOP zahraničními sázkovými kancelářemi

Pokud se v sázení pohybujete dlouho, musí vám to být jasné na první pohled. Mezi TOP zahraniční sázkovky patří například SBOBET, Dafabet či 188 bet. Tyto zahraniční sázkovky sice nenabízejí tak masité bonusy (zářnou výjimkou je Dafabet a SBOBET), na druhou stranu však NELIMITUJÍ ZISKOVÉ SÁZKAŘE. To znamená, že pokud sázením dlouhodobě vyděláváte, jsou pro vás tyhle sázkovky zlatý grál. A nejen pro vás. I začínající sázkaři jistě ocení férový přístup k zákazníkovi a rádi si předpřipraví půdu na dobu, kdy se konečně naučí vyhrávat.

Vzhledem k tomu, že jsou tyto sázkovky obvykle vyhledávány velkým počtem sázkařů, obvykle nabízejí také mnohem vyšší limity, nežli běžné sázkovky. Na druhou stranu u nich nehledejte okrajové trhy. Občas sice na některé menší soutěže a turnaje narazíte, ale spíš se musíte smířit s většími trhy. Je to logické. Právě na menších soutěžích sázkovkách mohou unikat největší peníze, takže je „sharp“ bookmakeři vypisují pouze v případě, že jim skutečně rozumí. Z toho pak vyplývá, že hledání value betů u těchto bookmakerů je o něco obtížnější, přičemž návratnost (ROI) nebývá tak vysoká jako u běžných sázkovek. Jelikož tyhle sázkovky jsou nachystané vyplatit vám vše, na co máte nárok, zkrátka si nabídku více hlídají…

Jaký je rozdíl mezi českými a zahraničními sázkovkami obecně?

V České republice se dlouho tradovalo, že sázení v zahraničních sázkovkách je trestné, ale to je pouhý klam. Soud už dávno rozhodl, že čeští občané se sázením v zahraničí nedopouštějí trestného činu ani přestupku, zkrátka že v zahraničí sázet mohou. Přestupku by se dopustili pouze v případě, že by touto činností někomu způsobili újmu na zdraví či majetku, což opravdu nehrozí.

Nicméně i přes tuto skutečnost Ministerstvo financí České republiky blokuje některé sázkové kanceláře. Projevuje se to tak, že když do prohlížeče zadáte adresu sázkovky a chcete na ní přejít, tak vám to nic nenajde, případně vám to napíše, že přístup z naší republiky je blokován. V takovém případě tedy musíte použít VPN, což je asi jediný obecný rozdíl. Ani v tomto případě se ale ničeho nedopouštíte, jenom máte o něco méně pohodlí. To však vzhledem k rozmanitosti zahraničních sázkovek vůbec nevadí. Navíc většina sázkovek nabízených na našich stránkách blokována není…

Čti více

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com