V drtivé většině případů je sázení v zahraničních sázkových kancelářích naprosto stejné, jako sázení v tuzemských sázkovkách. Někdy však můžeme narazit na určitá specifika.

Jak se připojit k zahraniční sázkovce?

Největší rozdíl nastává v případě, že je přístup k zahraniční sázkovce blokován poskytovatelem internetu (na základě příkazu Ministerstva financí). V takovém případě stačí použít VPN, veřejnou síť, díky níž se k sázkovce v pohodě připojíte. Návod na připojení přes VPN najdete zde.

Jak se zaregistrovat do zahraniční sázkovky?

Jakmile jste se připojili k požadovaným stránkám (sázkovce) jako první se musíte zaregistrovat. To provedete kliknutím na ikonku „Sing up“ nebo „Join Now“ nebo podobně v pravém horním rohu (u některých SK jako je Sportsbetting najdete tuto možnost společně s registračním formulářem na pravé straně uprostřed).

Dále je třeba zadat vaše kontaktní údaje stejně, jako v případě registrace do českých SK. Zde je třeba dávat pozor pouze na vkládání telefonního čísla. Některé sázkovky vám předvolbu vyplní automaticky, ale některé ji požadují vyplnit a to v mezinárodním formátu buď s předvolbou +420 nebo dokonce 00420. Dobrá zpráva je, že pokud telefonní číslo nevložíte správně, tak vás registrace dále nepustí. Takže zkoušejte, dokud to neklapne.

Po registraci budete muset potvrdit verifikační email. Ten vám přijde na vyplněnou mailovou adresu obvykle hned (maximálně za pár sekund). Ve verifikačním mailu stačí kliknout na odkaz a proces registrace je dokončen.

Opět se můžete vrátit na stránky a do dvojice okének v pravém horním rohu vložit přihlašovací jméno (nebo email), který jste si zvolili při registraci. Vše potvrdíte kliknutím na tlačítko vedle.

Jak vložit peníze do zahraniční sázkovky?

Dalším krokem je vklad peněz. K dispozici bývá nepřeberné množství platebních metod od bankovního převodu, přes platební kartu Mastercard a VISA až po internetové peněženky Skrill a Neteller, případně krypto měny jako je bitcoin. Doporučujeme vám, abyste pečlivě vybírali, protože zatímco za některé platební metody budete platit obrovské poplatky (může se týkat třeba Skrill), u jiných platebních metod můžete aktivovat dodatečný bonus na vklad. To se stává třeba u bitcoinů (například 5dimes dává bonus na každý další vklad v bitcoinech!). Tahle drobnost může být opravdu klíčová, proto jsme ji věnovali celý článek.

Vklad peněz obvykle můžete provést po kliknutí na záložku „cashier“ nebo „deposit“, kterou najdete buď v pravé horní liště nebo po rozkliknutí svého jména/profilu v pravém horním rohu. Poté stačí zadat požadované údaje jako je číslo vaší karty a dále částku, kterou chcete do sázkovky vložit a všechno potvrdíte tlačítkem pod formulářem. Pokud nevyberete bankovní převod, peníze jsou na účet připsány ihned, maximálně do pár sekund.

Jak vsadit v zahraniční sázkovce?

Jakmile máte peníze na účtu, nezbývá než vsadit. Stačí přejít do záložky „sports“ nebo „sportsbook“ (bookmaker atd.), dále v pravém menu zvolit požadovaný sport / sportovní událost, načež se vám ukáže výběr sázkových příležitostí.

Sázkovou příležitost vyberete kliknutím na požadovaný kurz. Svůj výběr uvidíte v pravém horním rohu či v levém horním rohu jako virtuální tiket. Následně už jenom kliknete na tlačítko „bet“ nebo „ok“ a podobně a svoji sázku odešlete. A to je vlastně úplně vše.

TIP: V některých zahraničních sázkových kancelářích jsou defaultně nastaveny americké kurzy (formát +100). To se dá jednoduše změnit buď přímo nad nabídkou kurzů či ve vašem profilu/nastavení. Hledejte okénko/údaj s nadpisem american/decimal odds a překlikněte právě na decimal, což jsou kurzy v evropském formátu (2,00 atd.). Nebudete-li si vědět rady, můžete nás kontaktovat, rádi vám poradíme!

One Reply to “Návod jak sázet v zahraničních sázkových kancelářích”

  • Jagy říká:

    Dobrý den, To opravdu stačí pouze použít VPN? Není to nějak trestné, případně nemůžou z toho být nějaké problémy či pokuty?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com