Před registrací do některé ze zahraničních sázkových kanceláří si jistě nejeden sázkař položí otázku: „A má to vůbec cenu?“. Pokud mezi tyhle sázkaře patříte také, jistě oceníte seznam těch největších výhod zahraničních sázkových kanceláří hezky pohromadě. Věříme, že vám tento seznam pomůže ke správnému rozhodnutí. Pojďme na něj.

Nové bonusy

Počet českých sázkových kanceláří je hodně omezený, takže pokud rádi využíváte různé bonusy, brzy nabídku vyčerpáte. Bonusy v zahraničních sázkových kancelářích vám možnosti podstatně rozšíří. Kromě toho, že jich je opravdu hodně, najdete mezi nimi i nadstandardní bonusové nabídky jako například bonus na každý další vklad v bitcoinech. To znamená, že nabídku bonusů v zahraničních sázkovkách nikdy nevyčerpáte.

Větší výběr sportů/sázkových příležitostí

Každá sázková kancelář má vlastní portfolio nabízených sportů. Některé se specializují na fotbal, jiné na tenis nebo baseball. České sázkové kanceláře jsou v tomto ohledu dost jednostranné, hodně se přizpůsobují českému zákazníkovi. Pokud ovšem máte nadstandardní požadavky, nebo kvůli hledání value betů hledáte i trošku menší sázkové trhy, určitě vám přijdou vhod některé zahraniční sázkovky. V jejich pestré nabídce totiž najdete úplné poklady. Tak například pokročilé sázky na americké sporty, sázky na menší sportovní turnaje ne profesionální wrestling nebo na jedlíky. Možnosti zahraničních sázkových kanceláří jsou tak široké, jako jsou pořádané sportovní události.

Lepší kurzy

I když kurzy se u většiny sázkových kanceláří podobají, u některých sázkovek jsou kvůli rozdílné marži a balancování zájmu sázkařů o něco výhodnější. To znamená, že čím více používáte sázkových kanceláří, tím větší máte šanci na najití výhodnějšího kurzu. A čím výhodnější kurzy budete podávat, tím více peněz budete mít na konci dne.

Sázení bez limitů a blokací

Zahraniční sázkové kanceláře se musí vyrovnávat s mnohem větším konkurencí a tak se předhánějí v nabízených službách (ne jako v Česku, kde si sázkovky kvůli novému loterijnímu zákonu dělají, co chtějí). Některé zahraniční sázkové kanceláře to dotáhly tak daleko, že neblokují a dokonce ani nelimitují ziskové sázkaře. Zářným příkladem jsou sázkovky 188bet, Dafabet či Pinnacle, nicméně i další sázkovky jako je třeba 5Dimes mají k ziskovým sázkařům mnohem vyšší vůli, než všechny české sázkovky dohromady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com