Skrill (dříve Moneybookers) je jedna z nejrozšířenějších internetových peněženek na světě. Funguje jako prostředník mezi vámi a sázkovými kancelářemi, díky čemuž své platební údaje netrousíte všude po internetu, ale svěřujete je pouze jednomu subjektu, což je bezpečnější.

Internetová peněženka Skrill získala výsostné postavení na trhu hlavně díky přehlednému uživatelskému rozhraní a celkově jednoduchému použití, kdy peníze z místa na místo posíláte prostřednictvím několika málo kliknutí. Kromě toho Skrill nabízí některé nadstandardní služby jako je možnost vystavení kreditní karty, kterou pak můžete platit u obchodníků.

Jak si založit Skrill internetovou peněženku?

Internetovou peněženku Skrill si můžete založit online. Stačí přejít na stránky Skrillu, kliknout na ikonku „register“ v pravém horním rohu a vyplnit všechny potřebné údaje jako je vaše jméno, adresa nebo heslo. Vyplněné údaje potvrdíte kliknutím na fialovou ikonku „register now“, kterou najdete pod registračním formulářem.

Pro aktivaci účtu můžete být vyzváni k prokliknutí odkazu, který Skrill odeslal na váš mail.

Jak vložit peníze na Skrill?

Po přihlášení k vaší internetové peněžence klikněte na políčko „deposit“ v pravé části obrazovky.

Kliknutím vyberte způsob vkladu (kreditní karta, bankovní převod, paysafecard, bitcoin atd.).

Před prvním vkladem budete vyzváni k doplnění dodatečných informací, jako je vaše telefonní číslo či adresa. Všechny požadované údaje pečlivě vyplňte a klikněte na tlačítko „next“ v pravém dolním rohu. Na vaše telefonní číslo přijde kód, který vložíte do okénka.

Nyní už doplníte pouze platební údaje, jako je číslo vaší kreditní karty nebo bezpečnostní kód. Vše potvrďte kliknutím na tlačítko pod formulářem a vaše peníze se instantně převedou do vaši peněženky.

Jak vložit peníze ze Skrillu do sázkovky?

Otevřete si sázkovku, do níž peníze chcete vložit. Přejděte do záložky „deposit“ (vklad peněz) a zvolte Skrill internetovou peněženku. Následně budete přesměrováni na stránku Skrill, kde vložíte své přihlašovací údaje. Vše potvrďte a peníze letí na váš sázkařský účet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com