Neteller je internetová peněženka s více než desetiletou tradicí. Neteller spadá pod skupinu Paysafe Financial Services Limited, která vlastní také nejznámější internetovou peněženku na světě Skrill. Neteller operuje ve více než 200 zemích a podporuje 22 měn.

Neteller internetová peněženka funguje jako prostředník mezi vámi a zahraničními sázkovými kancelářemi či dalšími subjekty. Díky tomu jsou vaše údaje o platebních prostředcích v bezpečí, protože je vkládáte pouze jedenkrát – u Neteller. Dále už se objedete pouze se svým registračním mailem a heslem.

Internetová peněženka Neteller umožňuje posílat peníze po celém světě a to v jakékoliv měně. Při převodu peněz Neteller automaticky převede peníze do požadované měny podle svého veřejného směnného lístku. Peníze jsou přitom na cílovém účtu během sekundy, takže na ně nečekáte, ale můžete sázet okamžitě po vložení peněz.

Příjem peněz v internetové peněžence Neteller je zdarma, vklad peněz je zpoplatněn 2,5% podle typu platby, výběr peněz 0-7,5% podle typu výběru/platby. Poplatky se mohou měnit, proto doporučujeme, abyste si předem pročetli podmínky.

Jak založit Neteller internetovou peněženku?

Neteller internetová peněženka lze založit velice snadno, v rámci několika málo úkonů. Stačí přejít na stránky Neteller, kliknout na zelenou ikonku „Join for free“ v pravém horním rohu a do formuláře na pravé straně vložit všechny požadované údaje – jméno, příjmení, email a heslo. Následně budete přesměrováni přímo do vaší nové internetové peněženky.

Jak vložit peníze na Neteller?

Při prvním vkladu peněz je třeba doplnit údaje jako je požadovaná měna, adresa a vaše telefonní číslo. Následně dostanete šestimístné bezpečností číslo, které budete používat při komunikaci s technickou podporou atd. Proto doporučujeme, abyste si toto bezpečnostní číslo dobře uložili.

Pro vklad peněz do Neteller internetové peněženky klikněte na položku „money in“ v levém menu. Dále vyberte platební metodu. V následujícím formuláři vyplňte částku a všechny požadované údaje jako je číslo kreditní karty nebo bezpečností kód. Vše potvrďte kliknutím na zelené tlačítko „continue“, které najdete na levé straně pod formulářem.

Zkontrolujte všechny zadané údaje a peníze si nechte připsat na účet.

Jak vložit peníze z Neteller do sázkovky?

Otevřete si sázkovku, do níž peníze chcete vložit. Přejděte do záložky „deposit“ (vklad peněz) a zvolte Neteller internetovou peněženku. Následně budete přesměrováni na stránku Neteller, kde vložíte své přihlašovací údaje. Vše potvrďte a peníze letí na váš sázkařský účet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com