Jak probíhá proces ověření u 5Dimes? (návod, tipy, rady)

Zahraniční sázková kancelář 5Dimes je jednou z nejbezpečnějších sázkových kanceláří na trhu. Díky pokročilým bezpečnostním opatřením se k penězům v této sázkové kanceláři skutečně dostanete jen a pouze vy. Ovšem jaká jsou tato bezpečnostní opatření a jak se na ně připravit?

Při registraci do sázkové kanceláře 5Dimes musíte kromě svých náležitostí jako je jméno, adresa a heslo uvést také telefonní číslo a PIN. PIN je čtyřmístný kód, který si rozhodně někam zapište, protože ho budete potřebovat k jakékoliv komunikaci se zákaznickou podporou stejně jako k samotnému výběru peněz.

Telefonní číslo je trošku specifické, sázkovka 5Dimes totiž neumožňuje vložit českou telefonní předvolbu. Namísto ní máte pouze jeden slot navíc, doporučuji vložit například číslo 2. Při procesu výběru pak budete muset napsat na oddělení výplat, aby si u vašeho účtu poznamenali jinou telefonní předvolbu. Pokud vaše kmenové telefonní číslo odpovídá zadání, není to žádný problém (technická podpora komunikuje v angličtině, takže stačí využít Google Translator).

Výběr peněz z 5Dimes

Pokud z 5Dimes chcete vybrat peníze, musíte nejprve zapnout tzv. DBA. Jedná se o bezpečnostní opatření, které k účtu v podstatě uzamkne vaše aktuální připojení a zařízení, které používáte. V případě výběru peněz se pak k účtu musíte připojit právě z tohoto zařízení, jinak máte smůlu. Jedná se o docela příjemný vynález, akorát je třeba, abyste si na tuto věc pamatovali třeba v případě, že se budete stěhovat. Samozřejmě, že vše lze zpětně vyřídit, ale stojí to energii a čas.

Á propos – zapnutí možnosti DBA najdete v záložce „Account – Security settings – DBA“ v horní liště sázkové kanceláře.

Jakmile zapnete DBA (doporučuji zapnout okamžitě pod založení účtu), musíte požádat o peníze. To provedete skrze záložku „Cashier“, kterou najdete v horní liště sázkové kanceláře, a dále kliknutím na možnost „Payout“ v zelené liště. Následně stačí vybrat způsob výběru peněz (pro sázkaře z České republiky je k dispozici pouze platba skrze Bitcoiny) a dále částku, kterou chcete vybrat. Po potvrzení nastává fáze číslo 3.

Ověřování totožnosti

Po odeslání žádosti o výběr peněz budete skrze mail požádáni o doložení své totožnosti. Sázkovka 5Dimes konkrétně žádá kopii či fotografii vašeho cestovního pasu (s dobou platnosti minimálně dalších 6 měsíců od podání žádosti o výplatu), vaší fotografie s tímto pasem (stačí selfie) a několik další údajů jako je váš PIN.

Po odeslání těchto náležitostí vám přijde mail s potvrzením, že jste prošli prvním ověřovacím kolem, načež vás pracovníci sázkovky musí kontaktovat telefonicky. Jelikož při registraci nelze vložit správnou předvolbu České republiky (jak už jsem psala), přijde vám e-mail, že jste na telefonním čísle nebyli zastiženi. Na tento e-mail stačí odpovědět a napsat, že mají špatnou předvolbu a vaše telefonní číslo se správnou předvolbou. Následně budete skutečně kontaktováni.

Na co se připravit v telefonickém rozhovoru?

Pracovník 5Dimes vás v telefonickém rozhovoru pozdraví a zeptá se, zdali jste to skutečně vy (na vaše jméno odpovíte – yes). Dále se zeptá na další podrobnosti, jako například o jakou částku k výběru jste požádali, jaké je vaše jméno, adresa a e-mail. Jakmile všechny tyto náležitosti tak nějak odříkáte (není třeba perfektní angličtiny, my si například nevzpomněli na překlad slova zavináč a tak jsme řekli prostě jen zavináč a bylo to v pohodě), pracovník vás informuje, že vám odešle e-mail, ve kterém uvedete adresu své bitcoinové peněženky a také PIN, který tuhle transakci potvrdí. Následně již dostanete peníze.

V tomto kroku vám doporučuji, abyste si pečlivě hlídali složku pro spamy, protože některé ty e-maily mohou skončit v ní (stalo se mi to s posledním potvrzujícím e-mailem).

Složitý výběr stojí za to

Ačkoliv výběr z 5Dimes je skutečně složitý, má své opodstatnění. Sázkovka vás tímto způsobem nechce znechutit, ale jelikož peníze vyplácí skrze bitcoiny, chce se vyhnout různým krádežím a podvodům. To ji nelze mít za zlé. Navíc, tato sázková kancelář patří mezi nejsolidnější sázkovky na trhu třeba i jen přístupem k ziskovým sázkařům. Ačkoliv jsem na této sázkovce už 100 tisíc v plusu, zatím u ní mám limit pouze na menší trhy (někde mám maximální sázku na 20 dolarech, jinde na 5 dolarech). Na velkých trzích stále sázím bez limitů, což je mezi sázkovkami skutečně unikátní. Proto doporučuji, abyste vytrvali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com