Betonline
4.0

Betonline

Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace

Betonline nabízí komplexní služby, sázkovou kanceláří počínaje, pokerem a live online casinem konče. Přitom platí, že ať už si vyberete jakoukoliv sekci, můžete se těšit na pěkný vstupní bonus.

Pro nové hráče má Betonline připraven vstupní bonus v hodnotě 50% a to až do $1000.

Betonline zaujme také vysokými limity na vybraných trzích, širokými možnostmi vkladu a výběru (včetně vkladů a výběrů v bitcoinech), nebo velice benevolentním přístupem k ověřování identity. Pokud budete mít trochu štěstí, o ověření identity vás nikdo nepožádá. Poštěstilo se nám to při platbě/výběru skrze Skrill.

Betonline má také dostatečnou toleranci k ziskovým sázkařům. K případným limitacím účtů přistupuje až v krajním případě.

U Betonline trošku zamrzí asi jen skromnější nabídka sázkových příležitostí. V této sázkovce je vypisováno jen málo fotbalových a hokejových lig a tenisových turnajů, u každého zápasu přitom najdete jenom možnost vsadit si na vítězství jednoho z týmů či na jediný vypsaný over/under (např. over 3 / under 3).

Klady u Betonline však jasně převažují zápory. Tuto sázkovku hodnotíme celkově kladně. Přijde vhod začínajícím i pokročilým sázkařům.

Betonline Detaily

Zběžný proces identifikace
Při troše štěstí nebudete muset dokládat svoji totožnost, případně je třeba podstoupit jen velmi zběžnou proceduru identifikace.
5.0
Důvěryhodnost
3.0
Kurzová nabídka
3.0
Bonusy a promo akce
5.0
Zákaznická podpora
4.0 Celkové hodnocení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com