Dafabet
5.0

Dafabet

Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.

Dafabet je zahraniční sázková kancelář, která se vyznačuje vysoce profesionální přístupem. Nejdůležitější je asi fakt, že Dafabet nelimituje ziskové sázkaře a přijímá nové registrace přímo (tj. k registraci u ní nepotřebujete prostředníka, tzv. brokera).

Nejen ziskoví sázkaři pak u Dafabet ocení širokou nabídku sázkových příležitostí. Některé sporty a ligy nabízené u Dafabet nenajdete v žádných jiných sázkovkách. Dafabet kupříkladu vypisuje kurzy na úvodní kola českých a slovenských pohárů, na něž české sázkovky kurzy vůbec nenabízely. Celá tato nabídka je přitom zahalena do velice rychlých a přehledných stránek, na které je nejen radost pohledět, ale s nimiž je radost pracovat i dlouhé hodiny.

Registrace u Dafabetu se ale vyplatí už jen kvůli rozmanitým bonusům. Dafabet jich nabízí hodně, vstupním bonusem v hodnotě 150%, bonusem na vklad peněz v bitcoinech či cash backem za všechny sázky na esporty konče (pečlivě si pročtěte seznam bonusů níže). Některé bonusy se přitom dají kombinovat, nebo čerpat postupně, takže jakmile se k Dafabet jednou přidáte, hned tak od něj neodejdete. Jedná se o jednu z nejlepších sázkovek srovnatelnou s Pinnacle či SBOBET.

Dafabet Detaily

Akceptuje ziskové sázkaře
Dafabet nelimituje ziskové sázkaře a nabízí širokou paletu bonusů.
5.0
Důvěryhodnost
5.0
Kurzová nabídka
5.0
Bonusy a promo akce
5.0
Zákaznická podpora
5.0 Celkové hodnocení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com