Intertops
4.3

Intertops

Sázka zdarma v hodnotě $20 za registraci.

Sázková kancelář Intertops poskytuje své služby od roku 1983. Na internetu působí více než 23 let. Za tu dobu se stačila vyprofilovat jako online sázkovka, která se specializuje na zákazníky ze zemí, kde je sázení zcela zakázáno, nebo je v nich zakázáno sázet mimo vlastní zemi. Intertops tak dlouhé roky poskytuje své služby americkým sázkařům (ve většině států sázet nelze) a nově také českým sázkařům, kteří jsou omezováni na tuzemské sázkové kanceláře.

Kurzová nabídka Intertops je spíše menší, orientovaná na větší trhy jako je fotbalová Liga mistrů, NHL nebo tenisové Grand Slamy. Najdete v ní ale také jinde dost nedostatkové kurzy na NFL, MLB, NASCAR nebo dokonce na cenu akcií (Stock Market). Kromě toho můžete pod jedním hráčským účtem využívat služby online casina a pokeru.

Pro většinu sázkařů bude u Intertops nejzajímavější její široká nabídka bonusů. Novým zákazníkům Intertops nabízí vstupní bonus v několika různých podobách, či sázku zdarma. K dispozici jsou také dobře financované sázkařské soutěže, které vám mohou pomoci významně nafouknout váš bankroll.

Mezi další přednosti Intertops patří široké možnosti vkladu a výběru peněz. Intertops akceptuje platební karty VISA a Mastercard (platby skrze VISA kartu mohou mít problémy, ale platby skrze Mastercard obvykle projdou), Skrill, Neteller, Paysafecard, bankovní převod, ale i platby bitcoiny a některými dalšími kryptoměnami.

Zahraniční sázkovka Intertops si díky těmto vlastnostem zaslouží nadprůměrné hodnocení. Lze ji doporučit všech sázkařům, kteří touží získat nové bonusy, vkládat a vybírat různými platebními prostředky a užívat si i dalších rozkoší jako je poker nebo casino.

Kde koupit Bitcoin a jiné krypto měny? Jednoduše na Coinbase!

Skvělé bonusy
Pestrá paleta vstupních bonusů i soutěží, které významně pomohou navýšit váš bankroll.
5.0
Důvěryhodnost
3.0
Kurzová nabídka
5.0
Bonusy a promo akce
4.0
Zákaznická podpora
4.3 Celkové hodnocení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com