Matchbook
4.0

Matchbook

Burza sázek s poplatkem pouze 1,5%, respektive 2%.

Matchbook je burza sázek se sídlem ve Velké Británii. Může pochlubit dlouholetou tradicí. Na trhu působí už od roku 2005 a za tu dobu si vydobyla pověst naprosto důvěryhodné burzy sázek.

Matchbook pokrývá všechny významné sázkové trhy napříč fotbalem, hokejem, basketbalem, tenisem, ale pro našince i trošku okrajovějšími sporty jako jsou koňské a chrtí dostihy. Matchbook se přitom pyšní velice přehledným uživatelským rozhraním a celkově čistým designem, díky němuž se s burzou sázek dokáže brzy seznámit i úplný nováček.

Poplatek na této burze sázek (tzv. commission) je stanoven na 1,5% (koňské dostihy), respektive 2% (všechny zbylé sázkové příležitosti) ze zisku, což je o poznání méně, než u rivalské burzy sázek Betfair. Vedle toho sázkaři/obchodníci jistě ocení občasné akce na sázku zdarma.

Z našich dalších zkušeností vyplývá, že Matchbook nedělá žádnou velkou vědu s ověřováním identity. Tento proces je rychlý a působí spíš jako formalita. Rychlé jsou potom také výběry, peníze na účtu obvykle máte do druhého dne. Vzhledem k těmto vlastnostem vám Matchbook vřele doporučujeme.

Matchbook Detaily

Možnosti vkladu
Možnosti výběru
Burza sázek
Burza sázek s velmi příznivými poplatky a občasnými akcemi na sázku zdarma.
5.0
Důvěryhodnost
3.0
Kurzová nabídka
3.0
Bonusy a promo akce
5.0
Zákaznická podpora
4.0 Celkové hodnocení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde sázet
5,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 150% až do výšky 450 RM.
4,0 rating
Vstupní bonus v hodnotě 50% až do výšky $1000.
4,0 rating
Platby v bitcoinech a zběžný proces identifikace
Zahraniční sázkovky
Copyright © 2019 Zahranicnisazkovky.com